Zdeňka Salcman Kučerová
10. 12. 2020
Přes 23 let jsem pracovala ve dvou největších zdravotních pojišťovnách, téměř 15 let v jejich managementu a více než 17 let se věnuji problematice revizního lékařství. Elektronizace a digitalizace se stala nedílnou součástí procesů ve zdravotnictví, tedy i ve zdravotních pojišťovnách a u poskytovatelů zdravotních služeb v ČR. Umožňuje zrychlení a zefektivnění pracovních činností, sdílení informací uvnitř institucí a mezi nimi a postupně zavádí standardní komunikační kanály mezi pojišťovnou a poskytovatelem zdravotních služeb, s pojištěncem, se zaměstnavateli, orgány státní správy apod. Digitalizace se již dnes uplatňuje v systémech pro vykazování zdravotních služeb a jejich uznání pro úhradu při kontrole správnosti i oprávněnost vyúčtované péče, při posuzování žádostí poskytovatelů o nasmlouvání zdravotních služeb atd.
Doufám, že pokračující digitalizace ve zdravotnictví pomůže k dalšímu rozšiřování působnosti distanční konzultace zdravotního stavu a monitoringu chronicky nemocných, pacientů s pohybovým nebo kognitivním deficitem co by hrazené zdravotní služby, ke zlepšení jejich dostupností, že zefektivní pracovní postupy zejména u poskytovatelů zdravotních služeb v době nedostatků personálu, že zlepší komunikaci zdravotníků s pacienty, že umožní nepřetržitý přístup zainteresovaných subjektů k informacím, že pomůže všem ušetřit čas a zracionalizovat náklady na zdravotní služby při omezeném objemu prostředků veřejného zdravotního pojištění.
Jsem ráda, že jsem se mohla účastnit soutěže, která podporuje zajímavé nápady a náměty v oblasti eHealth v České republice, a pomáhá je tak uvádět do života.