“Revoluci přináší umělá inteligence a algoritmy, při hodnocení projektů zúročím zkušenosti pozorovatele světa moderních technologií.”

“Pohybujeme se v 21. století a víme, že ne všechny aktivity je nutné dělat „face to face“. - v popisu přidejte tečku za 21. století.”

“Vzrušuje mě otázka umělé inteligence, digitální technologie uleví lékařům od prohrabávání se v chorobopisech a dovolí jim dělat svoji práci, tedy léčit pacienty.”

“Pro zdravotní pojišťovny je velmi důležitá kvalita zdravotních služeb a pokud některé z inovací mohou přinést garanci kvality, zrychlení vyšetření, léčby a racionalizaci nákladů, tak si myslím, že to je pro zdravotní pojišťovny velmi důležité a přínosné.”

“Česká medicína potřebuje digitalizaci jako sůl. V mnoha ohledech jsme zaspali na vavřínech a vůči světu máme co dohánět. Přitom v současném stavu prohlubujícího se personálního nedostatku ve zdravotnictví se jedná o prostředek, který má potenciál tuto neutěšenou situaci významně zlepšit, ne-li zcela zvrátit a vyřešit.”

“Jsem věčný learner, nadchla mě myšlenka a nápaditost soutěže.”

“”

“Zdravotnictví by se bez inovací a vysokého stupně digitalizace stalo zakrátko těžkopádným a postupně by zcela ztratilo schopnost reagovat na výzvy, které přináší nejen demografický trend stárnoucí populace.”

“”

“Autoři inovativních projektů potřebují podporu a my jim můžeme pomoci prosadit jejich nápad. Budoucnost ve zdravotnictví patří umělé inteligenci, robotice, genomice, zpracování velkých dat a internetu věcí.”

“Stejně jako pro řadu dalších oborů je digitalizace budoucností i pro zdravotnictví. Zavádění nových technologií a propojování systémů usnadní mnoho rutinních procesů a zlepší dostupnost péče.”